iconZamów przed 12:00, wysyłka tego samego dnia - Kontakt: 733 704 733

Moje Konto

icon

Przesyłka Kurierska: 11.99złDarmowa Wysyłka: od 300zł

icon

Szeroki AsortymentW konkurencyjnych cenach
Cart
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Kokony niemowlęce

Te popularne wśród rodziców akcesoria zapewniają maluchom spokojny i bezpieczny sen od pierwszych dni życia. Kokony niemowlęce z kocykiem i kołderką wykonano z przyjaznych dla skóry malucha materiałów, delikatnych i miękkich w dotyku. Do produkcji użyto 100% bawełny z poliestrowym wkładem, przez co nie wywołują reakcji alergicznych.

Kokony niemowlęce z kocykiem i kołderką, ułatwiające codzienne funkcjonowanie z maluchem, na pewno zostaną docenione przez rodziców. Przydają się w domowym zaciszu, na spacerze, w łóżku, oraz jako mata do przewijania lub zabawy.

Uniwersalność kokonów niemowlęcych

Produkt składa się z miękkiego dna oraz wysokich, delikatnych boków, które zabezpieczają dziecko przed sturlaniem się i wypadnięciem z łóżeczka. Wiele z modeli można regulować za pomocą specjalnych troków, zmniejszając lub zwiększając dostępną w nich przestrzeń.

Kokon dla niemowlaka z kocykiem lub kołderką pozwoli Ci zapewnić maluchowi poczucie bezpieczeństwa, otuleniem przypominając mu podobne wrażenia jak te odczuwane, gdy był jeszcze w brzuchu mamy. Takie środowisko odcina go od zewnętrznych bodźców, pozwalając się wyciszyć.

Oferowane w naszym sklepie praktyczne gadżety dają też dużo możliwości rodzicom. Stanowią idealną wkładkę do łóżeczka, ale także pozwalają ułożyć niemowlę na kanapie lub razem z rodzicami. Pasują też do wózków i gondoli, amortyzując ewentualne wstrząsy i ogrzewając, warto więc zaopatrzyć się w nie podczas spacerów w chłodne dni.

Można je zabrać na wyjazd, gdy wybieramy się z dzieckiem w gości. Nie zajmują dużo przestrzeni, bardzo łatwo je zwinąć i włożyć do torby. Kokony z kocykiem i kołderką sprawiają, że niemowlę śpiąc nie odczuwa nagłej zmiany miejsca.

Dzięki tym przedmiotom możesz na chwilę spuścić swoją pociechę z oczu i mieć pewność, że podczas Twojej nieobecności nie wypadnie nagle z łóżeczka lub kanapy. Gdy zaś maluch nieco podrośnie, artykuły te wykorzystasz jako prowizoryczną matę do zabawy. Wiele modeli ma odpinane boki, można je więc rozłożyć płasko na podłodze. W podobny sposób można ich użyć jako matę do przewijania.

Walory estetyczne kokonów niemowlęcych

Dostępne w sklepie E-smykoland polskie kokony dla niemowląt z kocykiem i kołderką ozdobiono ciepłymi, pastelowymi kolorami, a także delikatnymi wzorami przedstawiającymi motywy kwiatów i zwierząt. Stymulują one rozwijające się zmysły malucha, ucząc go rozpoznawania kolorów.